2026-yil 4-fevral kuni Andijon viloyati EMMXda xizmat xodimlari ishtirokida yig‘ilish bo‘lib o‘tdi. Mazkur yig‘ilishni “Elektromagnit moslashuv markazi” davlat unitar korxonasi boshlig‘ining birinchi o‘rinbosari A.Kadirov ochib berdi.
Yig‘ilish kun tartibiga muvofiq, Andijon viloyati Elektromagnit moslashuv xizmati boshlig‘i lavozimiga Nurmatov Normuhammad Salimjonovich nomzodi “EMMM” DUK rahbariyati tomonidan ma’qullanib, ushbu lavozimga tayinlangani to‘g‘risidagi buyruqni Andijon viloyati Elektromagnit moslashuv xizmati xodimlariga tanishtirildi. Shuningdek, yangi rahbarning mehnat faoliyati, rahbarlik tajribasi va kasbiy salohiyati haqida ma’lumotlar berildi.
photo2026-02-0617-01-15.jpg
Yig‘ilish davomida xodimlar bilan fikr-mulohazalar almashilib, bildirilgan takliflar tinglandi.
Shu bilan birga, kelgusida amalga oshirilishi rejalashtirilgan vazifalar, sohada joriy etilayotgan zamonaviy texnologiyalar, jamoa ruhini mustahkamlash, xodimlar tashabbusini qo‘llab-quvvatlash hamda amaldagi qonunchilik talablariga qat’iy rioya etish masalalariga alohida e’tibor qaratildi.
Yig‘ilish yakunida A.Kadirov yangi rahbar N.Nurmatovga kelgusi faoliyatida muvaffaqiyatlar tiladi.
O‘z navbatida, N. Nurmatov jamoa tomonidan bildirilgan ishonch uchun minnatdorlik bildirib, yuklatilgan vazifalarni samarali va mas’uliyat bilan amalga oshirishga tayyor ekanini ta’kidladi.

В Службе электромагнитной совместимости Андижанской области назначен новый начальник
4 февраля 2026 года в Службе электромагнитной совместимости Андижанской области состоялось служебное собрание с участием сотрудников. Собрание открыл первый заместитель начальника ГУП «ЦЭМС» А.Кадиров.
В соответствии с повесткой дня участникам собрания был доведён приказ о назначении Нурматова Нормухаммада Салимжоновича на должность начальника СЭМС Андижанской области, кандидатура которого была одобрена руководством  ГУП «ЦЭМС». Также была представлена информация о его трудовой деятельности, управленческом опыте и профессиональном потенциале.
photo2026-02-0617-01-15.jpg
В ходе собрания состоялся обмен мнениями с сотрудниками, были выслушаны предложения и рекомендации.
Кроме того, А.Кадиров обратил внимание на приоритетные задачи предстоящего периода, внедрение современных технологий в отрасль, укрепление командного духа, поддержку инициатив сотрудников, а также строгое соблюдение требований действующего законодательства.
В завершение встречи А.Кадыров пожелал Н.Нурматову успехов в дальнейшей деятельности.
В свою очередь, Н.Нурматов выразил благодарность за оказанное доверие и отметил свою готовность эффективно и ответственно выполнять возложенные задачи.